Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2018

XXIX Salon Edukacyjny Perspektywy 2018 już w tym tygodniu!

Spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat matury i egzaminu gimnazjalnego, konsultacje doradców zawodowych, prezentacje uczelni polskich i zagranicznych – tak w największym skrócie wygląda program XXIX Salonu Edukacyjnego Perspektywy 2018, który rozpocznie się już w tym tygodniu w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy to impreza o wieloletniej tradycji, która ewoluuje wraz ze zmianami, jakie zachodzą na polskim rynku edukacyjnym. Można tu precyzyjnie zaplanować ścieżkę edukacyjną, porównać oferty różnych szkół i uczelni, zbadać swoje predyspozycje, zorientować się w możliwościach studiowania za granicą.

więcej...

Salon Edukacyjny 2016

7 500
m kw. powierzchni
wystawienniczej

blisko 200
wystawców

28
edycji targów

Salon Maturzystów 2016

35 000
odwiedzających targi

Salon Maturzystów 2016

37
imprez towarzyszących:
wykładów, prezentacji i warsztatów

Dla wystawców Salonu Szkół Wyższych

Witamy w gronie Wystawców XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego PERSPEKTYWY 2018, który odbędzie się 23-24 lutego w Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Poniżej znajdą Państwo kilka istotnych informacji organizacyjnych związanych z Salonem.

Odbiór stoisk – stoiska można urządzać od godz. 16.00-19.00 w czwartek 22 lutego br. lub rano w piątek 23 lutego br., w godz. 7.30-9.00. Zabrania się przybijania, przykręcania do ścian stoiska elementów dekoracji oraz przyklejania i oklejania kolumn i ścian PKiN. Wystawcy, którzy przywożą własną zabudowę wystawienniczą, zobowiązani są do posiadania certyfikatów trudnopalności – atestów na materiały użyte do zabudowy i wystroju stoiska (takich jak panele ścienne, wykładziny itd.). Wystawca zobowiązany jest do okazania certyfikatów oraz planu stoiska służbom PKiN. Organizator w przypadku braku tych dokumentów zastrzega sobie prawo do odmowy zgody na ustawienie stoiska i tym samym odmowy uczestnictwa w targach z winy Wystawcy, co nie zwalnia od poniesienia wszelkich kosztów wynikających z umowy-zgłoszenia. Montaż stoisk z zabudową własną możliwy jest 22 lutego br. w godz. 11.00-19.00, wjazd od ul. Emilii Plater. Windy towarowe czynne są w godz. 11.00-19.00 w dniu 22 lutego oraz w godz. 7.30-9.00 w dniu 23 lutego br., natomiast 24 lutego br. od godz. 15.00 do 17.00.

Transport materiałów – transport materiałów wystawienniczych leży po stronie Wystawcy. Wjazd na rozładunek (rampa) możliwy jest od ul. Emilii Plater (przy Sali Kongresowej) w czwartek w godz. 11.00-19.00, natomiast w piątek od godz. 7.30-9.00 (prosimy o przybycie z wyprzedzeniem). W czwartek, w godzinach 17.00-19.00 możliwy będzie również podjazd na płytę główną od strony ul. Marszałkowskiej (uwaga: tylko drobny rozładunek, bez możliwości parkowania). Parkowanie odbywa się na podstawie pobranego biletu - płatność wg stawek PKiN zob. cennik i regulamin parkingu http://www.pkin.pl/strefa-biznesowa-parking

Ochrona i depozyt – Teren targów objęty jest ochroną, jednak organizator nie ponosi odpowiedzialności za sprzęt pozostawiony na stoisku. Wystawca może zamówić za dodatkową opłatą - 30zł/godz. indywidualną ochronę wartościowego mienia pozostawionego na stoisku. Depozyt na sprzęt elektroniczny jest bezpłatny i będzie działał z piątku na sobotę na podstawie druków zdawczo-odbiorczych. W czwartek, 22 lutego br. prosimy nie przywozić żadnych wartościowych sprzętów – nie zapewniamy ochrony i depozytu.

Otwarcie Salonu odbędzie się 23 lutego o godz.12.00 w Sali Marmurowej, przy stoisku Uniwersytetu Warszawskiego – serdecznie Państwa zapraszamy (zaproszenie w załączniku)

Godziny otwarcia dla zwiedzających: piątek-sobota   9.00-16.00, wstęp wolny.

Serdecznie prosimy o zamieszczenie na Państwa stronie internetowej banneru XXIX Międzynarodowego Salonu Edukacyjnego i z linkowanie z adresem www.salon.perspektywy.pl

Obsługa wystawców: Anna Szkutnik, Bożena Kieruzalska, Andrzej Fornal, Edyta Tarnowska-Piotrowska, Magdalena Chróstna, Julia Łysik - uczelnie zagraniczne
program seminaryjny: Anna Wdowińska

Tak było podczas ostatniej edycji Salonu

Wstęp wolny

W godz. 9-16
Pałac Kultury i Nauki
Plac Defilad 1, 00 – 901 Warszawa
mapa

Patronat Honorowy

Jarosław Gowin

Jarosław Gowin
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

logo mnisw

Anna Zalewska

Anna Zalewska
Minister Edukacji Narodowej

logo minister edukacji

Partnerzy

Patroni medialni