Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy 2019

Salon Edukacyjny 6-7 marca 2020 r.

Serdecznie zapraszam do udziału w XXXIII Międzynarodowym Salonie Edukacyjnym PERSPEKTYWY 2020 – największym w Polsce wydarzeniu targowym o charakterze edukacyjnym. Salon Szkół Wyższych, polskich i zagranicznych, oraz szkól policealnych odbędzie się z w dniach 6-7 marca 2020 w salach wystawowych II piętra Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie. Różnorodny program seminaryjny oraz skuteczna kampania promocyjna gwarantują, że z Państwa ofertą zapoznają się tysiące młodych ludzi, którzy planują wybór swojej drogi edukacyjnej i przyszłej kariery zawodowej. Jak co roku to właśnie tu, na Salonie, tysiące maturzystów i licealistów dokona wyboru swojej szkoły. Zachęcam zarówno do klasycznych prezentacji na stoiskach targowych, jak i do organizacji spotkań tematycznych – dołączcie do grona Wystawców – kilkuset najlepszych publicznych i niepublicznych uczelni, szkół i instytucji edukacyjnych z kraju i zagranicy.

Spotkajmy się na Salonie!

 

Salon Szkół  Zagranicznych - Study Abroad

Study Abroad to oferta skierowana do osób zainteresowanych nauką za granicą. Coraz częściej młodzi ludzie decydują się też na semestr lub rok studiów na zagranicznej uczelni, czy też na kilkutygodniowe wyjazdy w ramach programów międzynarodowych.

Wszyscy oni są gośćmi naszego Salonu i potencjalnymi klientami wszystkich naszych wystawców.

Odwiedzający Salon będą mogli nie tylko porozmawiać bezpośrednio z przedstawicielami uczelni, ale także posłuchać o warunkach studiowania, życia i pracy za granicą. 

Co roku w targach uczestniczą  instytucje  kultury i języka oraz ambasady, które zapraszają na cykle spotkań pokazujące różne aspekty studiowania, kulturę, warunki życia i pracy za granicą.

More information: www.perspectives.pl

 

Salon Szkół Wyższych i Policealnych

Wykształcenie jest kluczem do sukcesu. Ukończenie atrakcyjnego kierunku studiów na renomowanej uczelni lub dobrej szkoły policealnej daje szansę na zdobycie atrakcyjnej pracy, możliwość uczestnictwa we współpracy i wymianie międzynarodowej, umożliwia awans zawodowy. Salon Szkół Wyższych i policealnych wskazuje różne drogi edukacyjne, to tu maturzyści mogą bezpośrednio porozmawiać z przedstawicielami szkół, zapytać o to czego nie znajdą w internecie, upewnić się w swoich wyborach.

Międzynarodowy Salon Edukacyjny Perspektywy odwiedzą tegoroczni i przyszli maturzyści, zainteresowani spotkaniami o egzaminie maturalnym oraz zasadami rekrutacji na kolejny rok akademicki, nauczyciele i szkolni doradcy edukacyjno-zawodowi pomagający młodzieży wybrać optymalną ścieżkę kariery.

  • Warsztaty dla Maturzystów: Zapraszamy do udziału w spotkaniach prowadzonych przez ekspertów Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej w Warszawie na temat egzaminu maturalnego, prezentacjach akademickich uczelni warszawskich oraz w warsztatach pomocnych w systematyzowaniu wiedzy przed egzaminem, skutecznej motywacji oraz tworzeniu własnej ścieżki kariery.
  • Prezentacje Liceów i Techników

W sprawach organizacji najbliższej edycji Prezentacji Liceów i Techników, która odbędzie się w dniach 5-7 marca 2020 należy kontaktować się bezpośrednio z Biurem Edukacji m.st. Warszawy.

Kontakt: Wydział Szkolnictwa Ponadgimnazjalnego, tel. 22 443 35 72 lub 22 443 13 41