Warszawski Salon Liceów


Serdecznie zapraszamy w dniach 6-7 marca do PKiN 8-klasistów, ich rodziców i wychowawców na spotkania z interesującymi liceami, z ekspertami, na wykłady na temat egzaminu kończącego szkołę podstawową. Jesteśmy przekonani, że Salon  znakomicie ułatwi 8-klasistom wybór dalszej ścieżki edukacyjnej. To ważne dla uczniów i dla rodziców.

FINAŁ Rankingu Liceów Warszawskich 2020
Blisko 40 warszawskich liceów należących do grona Złotych Szkół (czyli takich, które znalazły się w pierwszej „200” ogólnopolskiego Rankingu Liceów Perspektywy 2020) zostanie uhonorowanych podczas finału XXIX Rankingu Liceów Warszawskich, 6 marca w samo południe w Pałacu Kultury i Nauki. Gala będzie najważniejszym akcentem otwierającym XXXIII Salon Edukacyjny Perspektywy 2020.

czytaj więcej...


Program spotkań
W programie Warszawskiego Salonu Liceów zaplanowane są spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej nt. egzaminu 8-klasisty, prezentacje szkół licealnych: publicznych, prywatnych i społecznych, akademickich, przygotowujących do matury międzynarodowej (IB), a także liceów, które niedawno z impetem wystartowały i czekają na swoich pierwszych absolwentów. Będzie również seria spotkań z ekspertami ułatwiających rodzicom i uczniom wybór szkoły. Zarezerwuj miejsce na spotkanie.

Informator dla uczestników spotkań
Wszyscy uczestnicy spotkań programowych Salonu otrzymają (bezpłatnie!) specjalnie przygotowaną dla nich publikację: Informator dla 8-klasistów 2020, z pełną prezentacją oferty edukacyjnej liceów i techników Warszawy i Mazowsza na rok szkolny 2020/21 – rewelacja!

 

Komitet Honorowy

Jarosław Gowin

Jarosław Gowin
Wiceprezes Rady Ministrów
Minister Nauki i Szkolnictwa Wyższego

logo mnisw

Dariusz Piontkowski

Dariusz Piontkowski
Minister Edukacji Narodowej

Rafał Trzaskowski
Prezydent
m.st. Warszawy

Jan Szmidt

prof. dr hab. inż.
Jan Szmidt

Przewodniczący KRASP

krasp

Patroni medialni